ХРИСТИЯНСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ ТА ДІТЕЙ

Сторінка інформації


Християнська бібліотека для дорослих і дітей місії «Світло на Сході» була створена в 2001 році. Головна особливість бібліотеки полягає в її доступності й універсальному християнському фонді. Нашим читачем може стати будь-яка людина, що проживає в Києві чи Київській області. У бібліотеці однаково розвиваються популярні й богословські відділи. Наявні автори всіх християнських конфесій. Завдання бібліотеки – зробити доступною для людей якісну християнську літературу, щоб пізнавати Бога. У бібліотеці відкритий доступ до книг, які стоять за темами. Читач може переглянути книги на полицях і вибрати ту, що найбільше сподобалася. Книги розставлені за системою Дьюї. Фонд постійно поповнюється. Користування бібліотекою безкоштовне.

Наша бібліотека не електронна, вона складається з реальних книг (вони не продаються). Усього 7 тисяч найменувань. Допомогти в пошуках необхідної літератури можуть бібліотекарі, які чудово орієнтуються у фонді та в електронному каталозі. У бібліотеці є найрізноманітніша література, яка може вас зацікавити: романи, детективи, фантастика, християнська поезія, свідчення людей, які пізнали Бога, література про сім'ю і шлюб, історію церкви, духовне наставництво, коментарі до Біблії тощо.

Графік роботи бібліотеки:

Вт Ср Чт Пт Сб Нд - Пн
11:00 – 19:00 11:00 – 19:00 10:00 – 17:00 11:00 – 19:00 10:00 – 15:00

не працюємо в останню суботу місяця

не працюємо

пер. 13:00-13:30 пер. 13:00-13:30 пер. 13:00-13:30 пер. 13:00-13:30 без перерви

Бібліотека не працює на державні свята, а також у суботи, що припадають на Різдво, Великдень і Трійцю. У серпні бібліотека не працює у зв'язку з літніми канікулами. Про всі зміни в графіку ми повідомляємо на головній сторінці бібліотеки: www.lib.sns.org.ua

 • Релігійна організація «УМТ “Світло на Сході”», вул. Хорольська, 30, м. Київ, 02090. Бібліотека знаходиться на 1 поверсі, кім. 105.

  • Тел. (044) 296-86-39; (044) 296-86-35 – телефонувати в робочий час.
  • Електронна адреса для питань читачів: biibliioteka@sns.org.ua – відповідаємо в робочий час.
  • Електронний каталог бібліотеки: www.lib.sns.org.ua
  • Сайт РО «УМТ “Світло на Сході”»: www.sns.org.ua

  Їхати
  • авт. маршрути № 555, 423 від ст. метро «Чернігівська» до зупинки «Азербайджанська»;
  • авт. маршрут № 211 від ст. метро «Дружби народів» до зупинки «Азербайджанська»;
  • автобус № 45 від ст. метро «Дарниця» до зупинки «Ярослава Гашека».

 • Якщо ви проживаєте в Києві або Київській області (навіть без місцевої прописки), ви можете записатися до нашої бібліотеки. Для цього необхідно прийти в робочий час із паспортом (паспортні дані ми не беремо), заповнити формуляр, вибрати книжку.

  Діти до 16 років повинні записуватися в присутності батьків або ж батьки можуть брати книги на свій формуляр.

 • Основні 2 правила: охайно читати книги й повертати їх згідно з визначеним бібліотекарем терміном. Зазвичай книги видають на 4 тижні. Якщо читач порушує термін повернення книги, його формуляр може бути закрито. З питань затримки книги необхідно телефонувати в бібліотеку в робочий час.

  Запис читача заочно не здійснюється, потрібна особиста присутність.

  У бібліотеці є книжки обмеженого користування (Біблії, довідники, словники, дорогі й рідкісні книги або ті, що в одному екземплярі, коментарі до Біблії). Деякі з них не видаються, деякі видаються постійним читачам на короткий час. Книги в одному екземплярі новим читачам не видаються. Постійним читачем є той, хто користується бібліотекою щонайменше 5 років без зауважень.

 • Як краще знайти книгу в каталозі? – Якщо ви не впевнені в точній назві книги (наприклад, шукаємо книгу «Что удивительного в благодати»), набирайте ту частину назви, у якій ви впевнені (наберіть «удивит»). Або спробуйте зайти в пошук за темами, або в розширений пошук і шукати книгу за потрібною темою («благодать»).

  Чи можна продовжити книгу? – Протягом перших трьох відвідувань бібліотеки ми книгу не продовжуємо, її треба здати вчасно. Потім можливе продовження книги (у тому числі й за телефоном) за погодженням із бібліотекарем.

  Чому ваша місія називається «Світло на Сході»? – Місіонерське товариство «Свет на Востоке» створене в Німеччині 6 лютого 1920 р. у м. Верніґероде. Головна мета створення товариства – просвітницька робота серед російськомовних військовополонених, гуманітарна допомога постраждалим після війни. Тому вибрано саме таку назву, оскільки географічно (щодо Німеччини) країни, в яких здійснювалося (і здійснюється) служіння місії, знаходяться на Сході. Українське місіонерське товариство «Світло на Сході» — християнська місіонерська благодійна гуманітарно-просвітницька й видавнича організація. Наша місія — проповідь Євангелія: «Тож ідіть, і навчіть всі народи, хрестячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку!» (Євангеліє від Матвія 28:19,20).

вхід